O NASZnamy się na karmie jak mało kto...

Chcemy zapewnić zwierzętom najwyższej jakości karmę dzięki, której Twój pupil będzie szczęśliwy i zdrowy
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

O NASCONI HA to firma, która powstała z miłości do zwierząt

i zaangażowania w zdrowe i szczęśliwe życie naszych czworonożnych przyjaciół. Jesteśmy dumni, że produkujemy najwyższej jakości karmy dla psów i kotów.

Jesteśmy rodzinną firmą, która od lat 90-tych, pasjonuje się produkcją karmy i przysmaków dla psa oraz kota. Nasz początek to poszukiwanie odpowiedniej jakości karmy dla naszych domowych czworonożnych przyjaciół.

Zakład produkcyjny CONI HA znajduje się w Ożarowicach.

Początkowo mała produkcja obejmowała zaledwie kilka asortymentów zaś dalsza ewolucja zakładu, to wprowadzanie kolejnych nowych produktów i kierunek specjalizacji w produkcji karm o wysokiej jakości oraz przysmaków szkoleniowych.

Nasze produkty  to wynik połączenia: miłości do psów, wykształcenia kierunkowego oraz pasji w działaniu grupy ludzi, które dały podwaliny przedsiębiorstwa produkcyjnego.

Nasze produkty pod marką CONI HA można znaleźć w sklepie internetowym www.coni.com.pl oraz w sieciach sklepów stacjonarnych SZYNECZKA.

 

https://coni.com.pl/wp-content/uploads/2023/12/coni_o-nas-dalej.webp

Nasz zespół składa się z pasjonatów zwierząt, weterynarzy i specjalistów ds. żywienia, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu tworzą produkty, które zapewniają naszym pupilkom pełnowartościowe i zbilansowane pożywienie.

Wszystkie nasze karmy są starannie opracowywane, aby spełnić wszystkie potrzeby żywieniowe naszych zwierząt. Nasze receptury są dopasowane do różnych etapów życia pupila, uwzględniające ich wiek, rozmiar i indywidualne preferencje smakowe. Stawiamy na używanie naturalnych składników najwyższej jakości, w tym mięsa, ryb, warzyw i owoców, które są doskonałym źródłem składników odżywczych.

W CONI HA dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt, dlatego nasze karmy są wolne od sztucznych barwników, konserwantów i zbędnych dodatków. Jesteśmy przekonani, że jedzenie, które dostarczamy naszym czworonożnym przyjaciołom, powinno być tak samo zdrowe, jak to, które spożywamy sami.

Zależy nam również na trosce o środowisko naturalne, dlatego posiadamy program recyklingu opakowań oraz podejmujemy działania mające na celu minimalizację naszego wpływu na planetę.

Dołącz do CONI HA już dziś i podaruj swojemu zwierzakowi pyszne i zdrowe pożywienie!

https://coni.com.pl/wp-content/uploads/2023/12/logo_coni_stopka-1.png
O nas
Żubrza 1, 41-960 Ożarowice
+48 32 769 95 15
+48 798 890 325
Pn-PT: 7:00-16:00
Newsletter

    bt_bb_section_top_section_coverage_image