Zwroty

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Zwroty

Nasz zespół składa się z pasjonatów zwierząt, weterynarzy i specjalistów ds. żywienia, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu tworzą produkty, które zapewniają naszym pupilkom pełnowartościowe i zbilansowane pożywienie.

Wszystkie nasze karmy są starannie opracowywane, aby spełnić wszystkie potrzeby żywieniowe naszych zwierząt. Nasze receptury są dopasowane do różnych etapów życia pupila, uwzględniające ich wiek, rozmiar i indywidualne preferencje smakowe. Stawiamy na używanie naturalnych składników najwyższej jakości, w tym mięsa, ryb, warzyw i owoców, które są doskonałym źródłem składników odżywczych.

W CONI HA dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt, dlatego nasze karmy są wolne od sztucznych barwników, konserwantów i zbędnych dodatków. Jesteśmy przekonani, że jedzenie, które dostarczamy naszym czworonożnym przyjaciołom, powinno być tak samo zdrowe, jak to, które spożywamy sami.

Zależy nam również na trosce o środowisko naturalne, dlatego posiadamy program recyklingu opakowań oraz podejmujemy działania mające na celu minimalizację naszego wpływu na planetę.

https://coni.com.pl/wp-content/uploads/2023/12/logo_coni_stopka-1.png
O nas
Żubrza 1, 41-960 Ożarowice
+48 32 769 95 15
+48 798 890 325
Pn-PT: 7:00-16:00
Newsletter

    bt_bb_section_top_section_coverage_image